Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Három milliméteres ivadék....

Zsoka79 kérdése:

Három milliméteres ivadék. Milyen hal lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este értem haza nyaralásbol és a nagy akváriumba tettem vissza két darab egy centis Guppi ivadékot. Ma reggel már nem látom őket. :S Lehet hogy jól el bújtak de az is megeshet hogy valami meg ette. Viszont az üveg falán és pár levél takarásában három milliméteres ivadékokat találtam :D Sajnos nem tudom milyen fajta lehet. Szik zacskó nincs rajtuk. Két választási lehetőség van. Vagy Neonhal vagy Zebra dánió.
2011. aug. 5. 10:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kiszedni őket, és mivel etessem?
2011. aug. 5. 10:22
 2/4 anonim ***** válasza:

kimered egy bögrével vagy ilyesmi, abban kb. tarthatod is utána, mondjuk akkor legyen valami átlátszó

nem tudom, van ilyen baba kaja, lehet nekik már jó

2011. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nincs, nem voltam felkészülve erre az esetre :D Most megyek venni valamit. Szerinted mit vegyek? Köszönöm a válaszod. Szerintem ezt fogom csinálni.
2011. aug. 5. 11:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah. Viszont meglettek a kis Guppik :D Ezért bele engedtem mindet. Kicsit megkergették a nagyok de most már jól vannak.
2011. aug. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!