Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sötétebb vagy a világosabb...

A sötétebb vagy a világosabb talaj az előnyösebb? Úgy hallottam hogy a világosabb talaj nem emeli ki a halak színét. Nekem fehér homokom van és nagyon kis szemcséjű. A baktérium flórát befolyásolják a talajtipusok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem színesek a kavicsaim.A boltban mondták hogy így csináljam.Van apró és nagyobb vegyesen.
2008. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A halak szemszögéből a sötét kavics a jó,mert nyugottabbak lesznek.Nekem vegyesen van fehér és fekete kavics az is szép.Egyébként függ a háttértől is. Ízlés kérdése.
2008. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kavics meg a talaj nem ua. A sötét kaics tényleg jobb a halaknak, de ebben semmilyen baktérium flóra nem alakul ki. Mármint a kavicsban. A homok ebből a szempontból előnyösebb, viszont h ezt a baktérium flórát ki is tudd érdemben használni, rendelkezned kell talajszűrővel.
2008. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kzs ***** válasza:
100%
Mindenképp a sötét talaj.
2008. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A sötét a jó, mert a világos kavicsaljzatnál csúnyák a halak!

Amúgy azokon nem tenyészik semmilyen baciflóra! Ez butaság!

2018. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!