Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi az a nano akvárium?

Bogyó0513 kérdése:

Mi az a nano akvárium?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd be a google képkeresőbe. Amúgy pedig nagyon pici "akvárium" amibe nem tartanak halakat. Csak növényekkel díszítik...
2011. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dióhéjban a nano, egy trendi szó a kicsire.
2011. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

... azért láttunk már halas nano-t, csak nagyon pici halakkal. Ötletesen őket is nano halaknak hívják. :)

2011. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nanoakváriumokban minden kicsi. Növények, gyökerek, halak, minden, maga az akvárium 10-40 liter közötti. Nekem is van egy 35 literes nano akváriumom. Egyébként tényleg google. És kezdőknek nem nagyon ajánlott hozzákezdeni, mert nem könnyű egy ekkora életteret gond nélkül fenntartani.
2011. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen,

10 liter alatt PICO

10-40 liter közt NANO


Nekem 45 literesek vannak nano halakkal és garnélákkal (én még azt is nano-nak hívom)

[link]

[link]

Én azért szeretem, mert kicsi akvárium kicsi növényekkel, kicsi halakkal, ez nem foglal sok helyet, van benne élet és meg lehet csinálni szépre, de csak 1-2 centis kis állatokat lehet belerakni, azok még jól elvannak benne, elég nagy hozzájuk képest az akvárium.


Ilyen kis akváriumokba lehet még rakni törpe gömbhalat vagy darázsgébet is (csak ez már brakkvizi) egy darabig, míg meg nem nőnek, még ilyen 2 centiseket lehet.


A 60 literes az meg már nagyjából normális kategória, abba már lehet 3 centis halakat is tenni, guppykat például.

2011. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!