Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ahogy ősszeraktam őket a hím...

Ahogy ősszeraktam őket a hím elkezdte verni elválasztottam őket egy üveglappal. De a nőstény azota sem uszkál csak pihen a felszinen. Enni eszik de az uszoi ki sem nyilnak. A kereskedésben uszkált. Mi történhetett ill. mit tehetek h változzon?

Figyelt kérdés
1 betta him 1 nőstény
2011. aug. 7. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Kitől kaptál olyan infót, hogy lehet őket így együtt tatrani?

Annyit tehetsz, hogy valamelyiket visszaviszed a boltba.

2011. aug. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*tartani... (még nagyon reggel van)
2011. aug. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ti sem birtok aludni?
2011. aug. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Mekkora helyen vannak? Gondolom a szokásos 5-10 literben...


Hím betta EGYEDÜL: minimum 30 literes akvárium szűréssel, fűtéssel, sok élő növénnyel.

Ha nőstényeket is akarsz: minimum 70 liter szintén szűréssel, fűtéssel, rengeteg élő növénnyel, és MINIMUM 3-4 db nőstényt kell számolni 1 hímre!

[link]


Amit te csináltál az tudatlanságból származó állatkínzás! Ezért kellene utána olvasni először, hogy hogyan is kellene tartani őket, hogy ne verjék halálra egymást! Nőstényt vidd vissza, ha nincs megfelelő életkörülmény amit leírtam, akkor teremtsd meg!

2011. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az eladotol sajna h eleg 1 betának egy kis uveg . azt hittem ugy áll hozzá mint én a szakmámhoz . mindég elmondom mit kell kijavitani kulonben felesleges megcsinálni. Mondtam neki h ne azt kérdezze mennyit szánok rá hanem az ideális körulményeknek megfelelöt ajánja legfeljebb késöbb veszem meg . egyébként 20 l . a tudatlansag nem bun onmagaban csak ha elfogadjuk es nem teszunk ellene. a nosteny az 50 l is igy viselkedett ott 4 db vitorlás van . és kapnak nagyobbat ha ez az igenyuk nem kinoztam soha semmit .
2011. aug. 8. 18:23
 6/6 Brigi ^^ ***** válasza:
A vitorláshalakat min. 150literben tarthatod... [link]
2011. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!