Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez nem baj? Nem lessz semmi...

Ez nem baj? Nem lessz semmi bajuk?

Figyelt kérdés
Eddig a 2 aranyhalamnak kék színű világítása volt.Na az tegnap kiéget.Az elöbb kicseréltük csak ez narancsárga kicsit erősebb világtású.Ez nem baj?
2011. aug. 8. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

én ehhez nem értek de szerintem nem lesz semmi bajuk nem a lámpa színe a lényeg.

2011. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van már nekik elég bajuk így is... Gondolom növények így nincsenek az akváriumban, ilyen világítás alatt nem bírnák. 150 liter alatt nem tarthatóak, ez a másik ami gyanús, hogy nálad nincs meg.

Na, hogy válaszoljak is, egy Daylight megnevezésű csövet kellene venned, az alatt már növények is maradnak meg.

2011. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
180l
2011. aug. 8. 20:43
 4/6 A kérdező kommentje:
És rosszul irtam 4 aranyhal
2011. aug. 8. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha nincs növény, akkor tökmindegy milyen a fény, gondolom ez a sima 2700K-s neon van most benne, nem?

Halaknak jó az is.


De ha van növény, akkor azok a daylight csövet szeretik, mellé pedig lehet rakni egy növényes csövet is, mint pl hagen flora glo, sylvania gro lux, vagy hagen aqua glo, csak ezek drágábbak mint a daylight.

2011. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ára nem számít csak jó legyen!
2011. aug. 9. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!