Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Pacific 40 szerintetek jó...

A Pacific 40 szerintetek jó márka, én nem tom mert még csak kezdő vok, és az ilyen akvárium alkalmas 10 neonhal tartására?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egy márka, hanem valami gagyi szett fantázia neve.

Nem csak neonok tartására alkalmatlan, hanem egyáltalán haltartásra!

10 neonnak 60-70 liter kell.

2011. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te neked volt már ilyen vagy csak úgy írtad
2011. aug. 8. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem volt, és biztos, hogy nem is lesz, hiszen mint mondtam, nem alkalmas hal tartásra.


Nem kell hogy legyen, ahhoz, hogy látni lehessen rajta, hogy egy vicc.

2011. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a szett 18 literes, haltartásra alkalmatlan, az állatvédelmi törvény tiltja, nem véletlenül. Ahogy mondták, kezdőként olyan 70 literrel érdemes kezdeni, ennél kisebbet nem fogsz tudni rendben tartani. Olvasd el az akvarista.hu főoldalán az ingyenes e-bookokat, illetve a Horn-Zsilinszky: Akvarisztika c. könyvét. Illetve nézd át a diszhal.info-t is!
2011. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Én is jóval nagyobb akváriumot ajánlanék első akváriumnak.Létezik ebből nagyobb is, 60-80-100-as méret .Sajnos azt nem tudom, hogy mennyire jó, de német és garancia is van rá.Én az árukat sokallom egy kicsit. [link]
2011. aug. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!