Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kibirja szerintetek?

Kibirja szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 100 literes akváriumom benne halak és 2 karmos béka meg egy garnéla....egy hétre elutazunk és szerintetek a halak meg a garnéla automata etetővel túl élik...meg a karmos békákat átviszem egy ismerősömhöz és egy 10-15 literes aksiba lesz 5 napig szerintetek ki bírja???nincs más lehetőségem és ne nézzetek állatkínzónak mert ez így nekik a legjobb mert ha a nagyba maradnának nem jutnak majd kajához így meg külön gondoskodnak róluk:S
2011. aug. 8. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is elutaztam egy hétre és minden állatom kibírta.

Volt kishal, nagyhal, garnéla, darázsgéb, gekkó, madarak.

Karmos béka is kibírta volna ha lett volna.


Induláskor megeteted jól és semmi bajuk se lesz, nem kell vinni sehova őket. Amikor megérkezel akkor megint megeteted és kész.

2011. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az elég gáz, ha egy garnéla van 100 literben
2011. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
halakkal együtt...és a másik kettő elpusztult:(
2011. aug. 8. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mert a garnélát, lehet hogy megette a béka, vagy valamelyik hal. Kicsi garnéla ez?
2011. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Nagyobb probléma az, hogy a karmos békádat nem élő ill nyers eleséggel eteted, mondjuk a halaknak is ez kellene.Ha csak most adnál tápot, akkor nem szóltam.Érdemes a békákat külön tartani a halaktól, legalább a felnőtt kor eléréséig. Én sem vinném őket sehová, egy hét koplalás nem gond, ha eddig jól tartottad őket.Óvatosan állítsd be az önetetőt, nehogy túletess, majd esznek algát ha éhesek lesznek.
2011. aug. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!