Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek Terhes a neonhalam?

Szerintetek Terhes a neonhalam?

Figyelt kérdés
lány nagyon nagy a hasa és fekete folt van neki ott alul a hasánál külön tegyem ?
2011. aug. 9. 15:05
 1/10 A kérdező kommentje:
??
2011. aug. 9. 15:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Istenem... A neonok ikrát raknak, nem terhesek... Hiába rakod külön, csak lágy, savas vízben ikrázik, amiben tartani is kellene. A tiéd vagy be van ikrásodva, vagy hasvízkór/bélgyulladás lehet, ez esetben néhány napon belül elpusztul, ha rosszak a tartási körülmények, a többiek is követik. A fekete folt erre utal... Kezelés gyakorlatilag nem lehetséges, normális körülményeket kellene biztosítani nekik.
2011. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
istenem te murr nagynak tartanak pedig semmit sem tudsz
2011. aug. 9. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor világosíts fel kérlek...
2011. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Murr


Tényleg ért hozzá csak egy kicsit flegma :D vagy lehet az sem csak idegesíti az állatok körülményei és a hallazásban nem vagyok otthon én inkább kutyák terén és engem is idegsít mikor semmit sem tudnak a kutyákról és van 5 darab 1 panelbe!

2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valóban, idegesít, ha valaki nemhogy egy könyvet, de még csak 1 oldalt sem hajlandó elolvasni a tartott halról.

[link]

Ennyi lenne csak a tartás és a szaporítás, 5 perc alatt el lehet olvasni.

Terhességi foltja az elevenszülő halaknak van.

Hím nélkül meg pakolászhatod szerencsétlent, hátha megtermékenyíti magát a jó kemény csapvízben...

2011. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
érdekes hogy az unokatesómnak meg meglettek a neonhalak és élnek virulnak
2011. aug. 9. 16:10
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és apád termékenyítsem meg téged :D :D
2011. aug. 9. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy az unokatesód neonhalakat szült. Sok boldogságot nekik! Én sajnos nehezen eshetek teherbe, mivel férfi vagyok, de próbálkozunk édesapámmal szorgalmasan, megígérem.

Ha ennyire okos vagy amúgy, akkor mi a tökömért nem kérdezed meg a profi unokatesódat?

2011. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsoka79 ***** válasza:
Hát Tesó. Murrnak kajak igaza van. Én sem régen halazok de már vettem a fáradságot és olvastam pár oldalt meg kérdeztem is. A drága ídőmet tudtam jól elbasz.i.
2011. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!