Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a legemberségesebb módja...

Mi a legemberségesebb módja annak, ha meg akarok szabadulni egy beteg haltól?

Figyelt kérdés
A kúrák nem használtak...
2008. márc. 4. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Semmiképpen nem a wc-t ajánlom.

Inkább vidd el egy olyan helyre, ahol van víz esetleg még tud úszni.

Megérdemlik az esélyt.

2008. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egy külön edénybe:pl befőttes üveg.A magánytól halna meg....de öld meg sztem se,nekem sosincsen hozzá szívem....
2008. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia! A fentebbi két hozzászóló módszere szerintem azért nem emberséges, mert nem a halacska érdekeit nézik. A lényeg, hogy az ő lelkiismeretük tiszta legyen. Ha pl. tóba engeded az akváriumi halat, vagy külön zárod egy befőttes üvegbe, ugyanúgy meghal, mintha egyből véget vetnél az életének, csak így még szenved előtte.

A fentebbi megoldások egyikével sem vele lennél humánus, csak saját magaddal.

A legrosszabb megoldás: hagyod szép lassan meghalni a többiek között.

A vmivel "jobb" megoldás: kiveszed az akváriumból, és hagyod megfulladni.

A legjobb megoldás: www.agykontroll.hu vagy www.esettanulmanyok.hu - Állatokat NAGYON jól lehet a gondolat erejével gyógyítani, mert ők intuitívabbak, mint az ember, a nap minden percében fogékonyak a gondolati üzenetküldésre. Ez nem vicc! Pusztán a gondolat/szándék erejével meg tudod gyógyítani a halat!

Sok sikert! :)

2008. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó választ, én is Veled értek inkább egyet. Egyébként én azt sem bírnám elnézni, hogy egy befőttesüvegben szenvedjen. Én kivettem egy üvegbe vízzel, majd megkértem a párom, hogy öntse ki a réten. Azért ezután is sírhatnékom támadt...

A gondolat erejével való gyógyításban, azt hiszem, nem tudnék annyira hinni, hogy nálam is működjön...

2008. márc. 6. 07:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha humánus eutanáziát akarsz egy menthetetlenül beteg halnak, (ha mégse hatna az agykontroll) a leggyorsabb módszer a lefagyasztás. Tedd be egy zacskóba kevés vízzel együtt, és be a mélyhűtő gyorsfagyasztó részébe. Fájdalommentes és gyors.
2008. márc. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsót tán poénnak vegyem?!?
2008. márc. 12. 07:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
húha. nekem egyből az jutot ezsmebe hogy egy kalapáccsal csapj rá. elég brutális,de ha belegondolsz,ez oylan gyors,hogy meg sem érzi.és ha beteg akkor biztosan szenved. ettől nem szenvedne. a lefagyasztást komoylan gondolta,és azért nem lenne rossz ötlet,ha hiperfagyasztód lenne ami azonnal lefagyasztja,de ez nem oylan gyors a sima fridzsider. szőval dobj rá egy nagy követ avgy ilyesmi. de nem tudom mit okoskodnak az előttem írok,a ponytot,meg i8yleneket is megölik,azpknak ogyebár egy nagyot ráütnek a tarkójukra a bárd fogós részével.szóval hajrá,jobb lesz nekji is
2008. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!