Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valamennyi halamat sem tudnám...

Mucsi Júlia kérdése:

Valamennyi halamat sem tudnám megmenteni?

Figyelt kérdés
Sajnálom hogy ilyen hirtelen hagytam hogy a párom bele rángasson ebbe az akváriumba és szakkönyv nélkül az eladó szaktudására hagyatkozva vásároltam. Egyébként igen egy gyári 60 l-es felszerelt akváriumról van szó. Szóval szerintetek ha szelektálnék és csak pár halat tartanék meg akkor megmenthetném pár hal életét? Köszike.
2011. aug. 11. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem neked nem hal valo hanem hörcsög vagy ékszer teknős..Tudom hogy miről van szó..Mert láttam a másik kérd
2011. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-érdésed is :)Te inkább ne tarts halakat :)
2011. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te biztos úgy születtél hogy már mindent tudsz én próbálom megtanulni. Bocsánat. Érdembeni tanácsot látom nem tudsz nyújtani így te sajnos kiestél. :-) Pedig jól jött volna.
2011. aug. 11. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Darakór? Erről neten van elég sok infó, és többféle gyógyszer is kapható rá. Szerintem próbálkozz, aztán majd kiderül, hogy mi lesz. Én nem tudom megjósolni.

[link]

2011. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd le pontosan, hogy most mennyi, és milyen halad van, és ezek körül melyikek a leg "egészségesebbek" -viszonylag.

Egyébként ha ennyi kórságon keresztül mentek, nem sok esély van a felépülésre, ha ideiglenesen megússzák is, valószínűleg mindig gyengébbek lesznek.

Írj az akváriumról is, milyen, mekkora szűrő van benne, hány watt világít fölötte, milyen növények vannak benne, milyen az aljzat, milyen a dekoráció. Mindent.

2011. aug. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
54 l-es akvárium szettet vettünk. Van még ami meg maradt:2 betta egy (1fiú 1 lány),1 guppy,2 napfény platy,1 zebradánió,2 ferdénúszó lazac,1 dalmata molly,2 vértes harcsa. Kb két hete nem halt meg halam hála az égnek.Most olyan mintha nem lenne semmi bajuk. Remélem így is van. Köszi a segítséget.
2011. szept. 1. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:

Lefényképeztem az akvériumot így látod hogy milyen. Köszi a segítséget.

[link]

2011. szept. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!