Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » KOI PONTYot hol tudok venni...

KOI PONTYot hol tudok venni Pesten?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A soroksári Auchan mellett van a Buy-Way, ott van egy hatalmas állatkereskedés: Galapagos a neve. Ott vannak rögtön a bejárat mellett egy nagy medencében. :) Máshol nem emlékszem, hogy láttam volna. Rengeteg hal van egyébként, van egy nagy 1 méteres harcsa meg egy szintén ugyanakkora óriás albínó gurámi is, Vili a neve :) Meg egy hatalmas galapagosi teknős egy nagy kifutóban. Meg papagájok, minden állat amit el tudsz képzelni...érdemes amúgy is benézni nézelődni. :)
2011. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Közben találtam egyet, az Örstől 3 megállónyira. Vettem 9 Koit. :-)

Hétfőn elnézek ide is.

2011. aug. 13. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp tegnap voltunk, van elég sok koi :) meg mindenféle halak...érdemes 1x elnézni, hátha találsz valami jót :) mennyiért vetted a koikat amúgy?
2011. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

850 Ft - vegyes színűek, 10-18 cm között. S vettem olyat ami szebb az 2500 Ft volt.

Volt ott 2 hatalmas, nagyon szépek voltak 14 000 -ért.

2011. aug. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!