Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy ilyen levegőztetőt lehet...

Egy ilyen levegőztetőt lehet 12 literes aksihoz üzemeltetni?

Figyelt kérdés

[link]

Két kép van a levegőztetőről, a többi nem érdekes...

Előre is köszi a válaszokat!!! :)


2011. aug. 12. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány L/órás?
2011. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 11 literes akváriumomba(guppi nevelő) egy atman at a1500 légpumpám volt egy szivacsszűrővel és tökéletes volt a víz tisztasága. És nem is olyan hangos, bár kinek mi a hangos. Ha olyan 100L/órás akkor jó szerintem.
2011. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

fogalmam sincsen hány L/órás...:):D

Igazából még nincs is nálam csak a hét elején fogom megkapni postán.:)

Nekem 12 literes akváriumom van és abba kellene vagyis szeretném...Ez ilyen régi típus?Mert én még sosem láttam ilyet..?Hogyan kell használni?Gondolom nem szabad vízbe tenni mert a hátoldalára rá van írva angolul, hogy Do not immerse in water.Akkor csak a végét kell rátapasztani az akvárium oldalára, és a dobozát kint kell hagyni?

Várom a tanácsotokat továbbra is! :)

2011. aug. 12. 10:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Jézusom persze h nem szabad vízbe tenni...rákötsz egy levegőztető csövet, veszel egy kis visszacsapó szelepet is, pár 100 ft, de ha leáll a légpumpa (pl. áramszünet) akkor nem fog neked kifolyni a vized az akváriumból a csövön keresztül...a cső másik felére pedig teszel egy kis porlasztót vagy szivacsszűrőt.
2011. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most nézem a képet, van rajta cső is meg szelep is, meg egy szivacsszűrőnek a porlasztója is. Vagy veszel rá új szivacsot, vagy kompletten egy új szivacsszűrőt. Ennyi dolgod lesz. Aztán csak a szivacsot teszed a vízbe, feltapasztod az akvárium üvegére. Egyébként mit tartasz abban a 12 literes akváriumban? 30 liter alatt nem igazán lehetne halat tartani...
2011. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké Oké Oké....

Ezeket a : levegőztető cső

visszacsapó szelep

porlasztókő

szivacsszűrő

díszhalkereskedésekben megtalálom?

2011. aug. 12. 10:42
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja rendben...

Van egy nőstény bettám ami hihetetlen módon elkezdte minden ok nélkül kergetni és tépkedni, szaggatni a többi halaimat.Azt külön tettem(volt egy 4 literes aksim, nem voltam felkészülve erre)és át akarom tenni egy nagyobba és még veszek mellé pár almacsigát vagy egy-két guppit, ilyen picurka halakat.De nem 500-at csak egy-kettőt!!!és szépen berendezem egy nyugis élőhelynek.

2011. aug. 12. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:

/Én vagyok a második/Ami a képen van azt mind megkapod hozzá? Mert ha igen akkor csak egy szivacsszűrőt kell venni hozzá

[link]

nekem ilyen volt hozzá.

Amúgy mindent megkapsz hozzá egy díszállat kereskedésben.

Amúgy amit adnak csövet annak az egyik végét bedugod a levegőztetőbe a másik végét meg a szivacsszűrőbe. A szivacsszűrőnek van egy tapadókorongja azzal rögzíted majd az akvárium falára. De az egész szivacs a víz alatt legyen. Meg ahogy látom van a csövön egy kék szabályozó azzal tudod szabályozni a buborék mennyiségét.

2011. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha vennél egy 20-25 literes akváriumot legalább. És guppit semmiféleképp ne vegyél mellé. Én az almacsigát se ajánlom mert nagyra nő és sokat ürít, rontja a vízminőséget. Még annak az egy bettának is nagyon kevés a 10 liter.
2011. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy mindent meg fogok kapni ami a képen van :O:O:O
2011. aug. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!