Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit javasoltok? Milyen más...

Mit javasoltok? Milyen más kisebb termetű halfajtákat javasoltok?

Figyelt kérdés
A szüleim végre megengedték hogy halaim legyenek legalább 3at szeretnék. Guppit mindenféleképpen...de milyen más halfajtákat tudtok ami egy kisebb méretű akváriumban elférne.
2011. aug. 12. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Bálna.
2011. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mekkora kvárium?
2011. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha van vagy 70 literes akkor neonhalakból egy rajt.
2011. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20 literes max 25 :D
2011. aug. 13. 00:37
 5/12 anonim ***** válasza:
20 literben nem lehet halat tartani. A minimum a 30, abban erős jóindulattal elfér 5-6 guppi. Mást nem tehetsz melléjük. 50 literben már társíthatóak lennének mondjuk törpe szívóharcsákkal, törpe páncélosharcsákkal.
2011. aug. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

20 literben semmilyen halat nem tarthatsz, guppiból meg nem lehet 1 et tartani.

Ezt mondta neked valaki, hogy így működőképes lenne, vagy csak megálmodtad valamelyik éjszaka?

Mielőtt további további elképesztő, és megvalósíthatatlan dolgokat döntenél el ilyen kategorikusan, legalább egy kicsit nézz már utánna, miről is beszélsz!

[link]

2011. aug. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

istenem te murr én meg uborkás üvegbe tartottam 15-guppit és annyit szültek még hogy csak semmi bajuk nem volt egy évig tartottam benne aztán vettem egy 25-literes akváriumot

még tehetsz bele 4 neon halat 4-guppi és 4 neon így jó lessz

2011. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oksam köszönöm a válaszokat majre jutok:D
2011. aug. 13. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, és le fogtok ugatni, és elismerem nem követendő példa, de az ADA galériában a 20 literes ADA aksikban tartanak:

Neonhalakat

Parázslazacokat

Gertrudae-ket

Boraras-okat

és egyéb kisebb testű halfajokat...

2011. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aha, tartanak, profik, több tízezres külső szűrőkkel, de még így sem követendő példa.

A befőttes üveges válaszolónak csak gratulálni tudok. Kutyákat is tartanak bezárva, nap mint nap kínozzák halálra őket, nyúzzák és csonkítják meg. Amit te csinálsz, szintén állatkínzás. Mellesleg nem hiszem, hogy 1-2 hétnél tovább éltek nálad, gondolom képet nem tudsz mutatni.

A 4 neonra már nem is mondok semmit, nem tudom, miért kell minden tudás nélkül hülyeségre buzdítani másokat. Jó lenne, ha ez az oldal az állatok szeretetéről és a valódi segítségnyújtásról szólna, nem pedig a veszekedésről néhány buta kiskölyök miatt.

2011. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!