Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen lett?

Szerintetek milyen lett?

Figyelt kérdés

[link]

szűrővel


[link]


2011. aug. 15. 13:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szép:) bár én raknék még bele 2-3tő növényt:)
2011. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
kék nem kéne az aljára.
2011. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Bozsikrisz ***** válasza:
52%
természetellenes:( ebbe halakat is akarsz tenni?
2011. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szép nekem is ilyesmi volt az első akváriumom :)

Szerintem guppikat tarts benne....

2011. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Ez ugye akvárium akar lenni amibe majd halak lesznek??(vagyis nem terrárium)

Nekem nem tetszik,mert nem természetes.

A kék kövektől frászt kapok.

A háttérkép mint vízesés pont nem való oda.Ha akvárium akkor vizalatti képet kéne háttérképnek raknod,hogy beleolvadjon az akváriumba.Pl ilyet:

[link]


De ha valami különlegeset akarsz akkor legyen a háttér olyan egyedi pl ilyen:

[link]

2011. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik, viszont kevés a növény szerintem is.
2011. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik a kék kő, meg ahogy az egész akváriumod kinéz.. :) Szerintem ügyes vagy :)

Ne foglalkozz más ízlésével, egy akvárium nem feltétlenül attól szép, mert vagy futurisztikus vagy mert természetnek megfelelő.

Szerintem nagyon passzolnak egymáshoz a színek és hangulatos! Én sokáig tudnám nézegetni :)

2011. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Remélem ezt te sem gondoltad komolyan.

Az esztétikai részbe nem mennék bele, szerintem természetellenes, nem szép, de ha neked ez tetszik, akkor semmi gond.

Itt a legnagyobb probléma, hogy az akváriumod életképtelen, sem haltartásra, sem növénytartásra nem való.

Az aljzat túl vékony, nem lehet bele növényt ültetni, legalább 3-5 centinek kell lennie. A növényt el kell ültetni, a kosár csak szállításra van. Világításra is szüksége van, így 1-2 héten belül kipusztul, neki nem elég a szórt fény, ami a szobádban van.

A kagylókat azonnal vedd ki, a neonhal lágyvízi, a kagylók pedig meszesek, tehát felkeményítik a vizet.

Mindemellett túl kicsi a neonoknak ez az akvárium, minimum a duplája kellene, valamint neonból is legalább 10 darab.

Rengeteg dologról nem beszéltem még, de lényeg a lényegben, hogy ebben így néhány hétnél tovább semmi nem fog életben maradni.

2011. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

szerintem szép:) nem kell az egyik akváriumnak olyannak lennie, mint a másiknak, jó, hogy kísérletezel

szerintem is elbírna több növényt, de amúgy tetszik:)

2011. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Az akvárium kicsi,és kevés növényzet van benne.Megvan hogy mekkora akváriumba max.mennyi hal mehet bele,ha a megfelelő élet körülményt akarod biztosítani neki.Ilyen kicsi akváriumba max.4 darab hal mehet.

Ha többet raksz bele el fognak pusztulni..

A kagylók tényleg keményítik a vizet,de ha tudsz ez ellen tenni akkor maradhatnak a kagylók is..De ahogy elnézem te még nagyon kezdő akvárium rajongó vagy,így nem vagy tisztában a víz keménységével,a víz hőmérsékletével,világítással stb..

HA már ilyen természet ellenes környezetet csináltál akkor se legyen 4 halnál több benne.

2011. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!