Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a halaim bírják a 22-25foko...

Ha a halaim bírják a 22-25fokot akkor a fűtőt nem szükséges bekapcsolnom?

Figyelt kérdés
ennyi van a szobába és ott van mellette a radiátor is szval télen sem lesz hidegebb.
2011. aug. 15. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen halaknak...
2011. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
törpe fogasponty szivárványos guppi és neonhal
2011. aug. 15. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd folyamatosan a hőmérsékletet. Jó amúgy, ha a biztonság kedvéért van egy automata fűtőd, de ha valóban állandó a hőmérséklet, akkor nem szükséges.
2011. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze az lesz. csak ha megmarad a nekik szükséges hőmérséklet akkor sztem felesleges ha a fűtő is működik
2011. aug. 15. 20:37
 5/7 gfero ***** válasza:
ha nem ingadozik a hőmérséklet akkor nem kell a fűtő de ha be van rakva akkor se gond mert csak akkor kapcsol be ha a hőmérséklet a beállított hőfok alá esik
2011. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. aug. 15. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:

A trópusi halaknak jó a 24 fok. Én egész télen tartottam többféle trópusi halat. A madagaszkári nappaligekkóm meg szabadon futkosott a lakásban. Simán tudtam fűteni a lakást 24 fokra. Nem kellett senkinek extra külön fűtés.

A gekkónak volt egy lámpa, de úgyse oda ment, hanem felmászott az ablakra, tehát mindenkinek megfelelt ez így, hogy a lakást fűtöttem és nekünk embereknek is kellemes volt.


Egyedül a tengeri akviba van egy fűtő 26 fokra állítva, mert elméletileg oda nagyobb hőmérséklet kell, de igazán abban sem vagyok biztos, hogy nem lenne e jó az is csak 24 fokon.

2011. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!