Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvariumplus oldalról szeretné...

Akvariumplus oldalról szeretnék vízalatti neont rendelni, azt házhoz szállítják? Rendelt már valaki?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert alulra oda van írva hogy a termék postai kiszállításra nem alkalmas, na most ez azt jeleni hogy futár hozza ki vagy hogy nem hozzák ki, bár azon nagyon meglepődnék.

Még valami, milyen színt érdemes venni a mostani daylight cső mellé?


2011. aug. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szállítják ki, mert törékeny és olcsó. Nem éri meg nekik. Kérdezz rá. Ha viszik, akkor megbízhatóak, azzal nincs gond. De a helyedben inkább eszkábálnék egy fénycsövet, takarékos izzó elektronikájával meg lehet hajtani.
2011. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van itthon még egy 15W os csövem, azt meg lehet csinálni hogy a csövet valami páramentes foglalattal beépítem a tetőbe fixre, de az előtétet nem, mert mér van benne egy 15ös és nem akarok bele nagyon nagy előtétet mert felforralja az akváriumot, ami télen okés, de ilyenkor elég para, főleg hogy így is 25-7fok
2011. aug. 18. 20:20
 3/8 A kérdező kommentje:
és az előtétet meg a kapcsolót beletenni valami külső dobozba, mint egy laptop töltő csak kapcsolóval. Szerinted kivitelezhető?
2011. aug. 18. 20:21
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez maga az előtét, vagy mi bocs ezt nem értem, ha ráérsz Murr akkor megköszönném ha megdumálhatnám veled, ahogy nézem te nagyon otthon vagy a dologban.

2011. aug. 18. 20:28
 5/8 Frontosa ***** válasza:

Kiszállítják, én már többször rendeltem tőlük, utoljára kb. 1 hónapja, 2 kék csövet. Csak kb. 1800 Ft a házhoz szállítás. Sajnos nem vagyok otthon a műszaki dolgokban, úgyhogy a lustaság győzött. =) Meg különben is kifejezetten kék cső kellett. Ha nem boldogulsz, akkor vegyél 2-3 fehér 9 w-sat, FBS-el be tudod ragasztani a műanyag tetőbe.

Üdv,

2011. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na visszanéztem véletlenül, legközelebb írj nyugodtan privátot, úgy hamarabb megtalálsz.


Nem kell hagyományos előtéttel szerelni, a legolcsóbb, ha kiszereled egy energiatakarékos izzó elektronikáját és azzal hajtod meg. Kicsi és nem is melegít. Mutatom a módját:

[link]

Óvatosan szétszeded, 4 vezetéket kell bekötni. Ehhez csak egy foglalatot és vezetéket kell venni. Ha van kérdésed, érdekel a téma, akkor segítek szívesen.

2011. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, majd ha nekiállok a megvalósításnak, akkor valószínű írok egy-két privit. Maga az ötlet nagyon jó nem is tudtam hogy meg lehet vele hajtani.

Tehát akkor ha veszek egy páramentes foglalatot meg kábelt, és szerzek hozzá elektronikát akkor kis forrasztgatással megoldható?

2011. aug. 20. 09:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ezzel a megoldással nincs szükség a fojtótekercsre sem?
2011. aug. 20. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!