Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80 lireben tarthatok 3 xifót?...

80 lireben tarthatok 3 xifót? Egy hím, két nőstény?

Figyelt kérdés
Ananas xiforól van szó, az kicsit kisebb marad tudtommal. Kaptam egy hímet, és nem szeretnék megválni tőle... Vennék hozzá még két nőstényt. Amugy 7 naonom van eddig, meg 4 páncélos harcsa.
2011. aug. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan mehet bele
2011. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
A gond ott van, hogy a neonjaid és a páncélosaid is túl kevesen vannak hogy igazán jól érezzék magukat. Vegyél inkább még 3-4 neont és pár páncélost, és akkor mindenki boldog lesz. A xifók, még ha nem is nőnek meg 10 centisre akkor is hatalmas úszásteret igényelnek.
2011. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kardfarkúaknak legalább 100-120 liter kell, minimum 1 m hosszú úszótérrel. 80 literbe nem igazán alkalmas faj. Neonhalból 10-12 példány, páncélosharcsából 6-7 db, és algaevő otocinclusból 6-8 db lehet, esetleg egy ramiresi pár melléjük még.
2011. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kár :(((. Nekem pont ők tetszettek. Kül volt 10 neonom, csak három elpusztult még érkezésük után kicsivel. Páncélosból is 5 volt, de a legkisebb, leggirnyóbb elpusztult, pedig próbáltam megmenteni, de már túl gyenge volt. Kolibrihalat tehetnék az otocinclusok helyett? A halak száma miatt kérdem.
2011. aug. 21. 17:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ramiresiről az olvastam, hogy elég kényes. És egy pár meggyhasú sügér lehetne? Barátomnak 2 pár van, egyiket ideadná ha kell.
2011. aug. 21. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
meggyhasút én nagyobba ajánlanék, úgy 100 litertől. a rami valóban kényes, alapvetően kibír azért pár dolgot, de akkor nagyon rövid életű lesz. Az otocinclus algaevő, azért ajánlottam, hogy legyen algapucoló halad, de kolibrihalraj belefér.
2011. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Predátor123321 válasza:

xifót az mi ?? nem tom :D elmagyaráznátok pls

thx

2011. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!