Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tennétek bele (? )

Mit tennétek bele (? )

Figyelt kérdés

Kaptam egy 90 literes akváriumot,mindennel felszerelve.Egyedül halak nincsenek benne.

Ti milyen halakat tennétek bele??és mennyit?

Egyébként malawi sügéreket akartam,de a 90 literes akvárium túl kicsi nekik..(nem gond,mert veszek majd 317 literest és abban malawi sügérek lesznek.) de mi legyen a 90 literesben??

Ötleteket várok..Köszönöm..


2011. aug. 23. 00:41
 1/8 anonim válasza:
guppi :)
2011. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
guppit nem akarok..azok a halak nem tetszenek..egyéb ötlet??
2011. aug. 23. 00:51
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Neonhal, Black Molly, Vitorláshalak, Platti:)
2011. aug. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 Ramirezi + 2 kockás bölcsőszájú hal + 2 leopárd botia

vagy

1 gömbhal + egy nagyobb díszcsík botia

2011. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Már ne is haragudj, azt kérdezted, hogy mi, mit tennénk bele, erre azt írod, hogy a guppi nem tetszik.Nyilván neki tetszenek, azért tenne bele guppikat. Hogy is van ez ? Ki kellene találnunk, hogy neked mi tetszik?:D Én garnélákat tartanék benne, egy csapat nano rajhallal. [link]
2011. aug. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vitorlásnak ez kicsi. diszhal.info-n nézd meg, milyen halak azok, akinek elég ennyi liter. nézd meg az igényeiket, ha egyformák, mehetnek. és a halak egy centiméterére egylitert számolj
2011. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vitorlást meg ilyeneket még véletlenül se. 150-200 liter a minimum egy párnak...


[link]


Itt nézelődj, és ami megtetszik, és még bele is rakhatod az akváriumodba (minimum akváriumméreteket nézd), akkor abból vegyél egy csapatot. Én vennék a helyedben 15 neonhalat, meg pár db törpe szívóharcsát. Vagy garnélák és nano halakból 1 csapat. És persze sok élő növény.

2011. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocsi, a linkből kimaradt egy betű, szóval helyesen:

[link]

2011. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!