Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap vettem 20 neonhalat,...

Tegnap vettem 20 neonhalat, mikor fognak rajba állni?

Figyelt kérdés
Kell nekik pár nap? Boltban ékfoltos razbórákkal voltak egy medencében. Már elég jól megszokták az új helyüket ahogy láttam, nem volt semmi stresszelés szerencsére. Rögtön kiszínesedtek, nézelődtek...mennyi idő kell nekik a rajba álláshoz? Remélem egyáltalán, hogy nem mindig szétszéledve fognak úszkálni... :)
2011. aug. 23. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de nekem a 10db is külön van. Valószínű mert biztonságban érzik magukat, ezért nem csoportosulnak.
2011. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez lehetséges. :) Mondjuk annyira nem probléma, csak néha olyan jó lenne ránézni az akváriumra, mikor épp rajban úsznak :)
2011. aug. 23. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor én vettem sok neont egyszerre, rögtön rajba álltak, ahogy beletettem őket az aksiba. Aztán pár nap múlva már külön voltak
2011. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd kiderül...köszi a válaszokat :)
2011. aug. 23. 21:36
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Nálam is elég ritka , hogy rajban ússzanak, inkább a libasorban úszás a jellemző, ezt viszont gyakran csinálják. Az összeállt raj, inkább az ivadékokra, fiatal halakra jellemző, később már össze vissza kergetőznek, bunyóznak.:D Jó ha 5-6 db összeverődik , pedig elég sokan vannak, igaz az akvárium is nagy.A razbórák viszont szinte elválaszthatatlanok, ott csak az ikrázó párok hagyják el a rajt és úsznak külön., no meg ha a vitorlások szétkergetik őket.:D
2011. aug. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem 112 literes az akvi. :) Köszi neked is a válaszod, akkor nem leszek csalódott, ha nem látok szép rajt. :) Mondjuk most reggel láttam, hogy eléggé egybe voltak, még nem kapcsolt fel nekik a világítás (még kb. fél óra).
2011. aug. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!