Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az baj ha az egyik aranyhalamn...

Az baj ha az egyik aranyhalamnak le van pici jôve a pikkelye az egyik oldalán?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
mintha fel lenne neki borzolódva?
2011. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első vagyok kb így?

[link]

2011. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy volt, hogy a többi hal leette az összes pikkelyét, és ami alatta van emberi bőr színű rész, az látszott, és felázott neki. Nagyon csúnya volt! Azt hittük elpusztul, de már évek óta él és virul, olyan bőrszínű, de már nincs felázva, a farkuszonyánál van pár pikkely.

Már az összes akkori halunk elpusztult, de ő még mindig él:)

2011. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az enyémnek csak hiányzik pár pikkely. Alig vettem észre. Lehet, hogy a másik csipkedi le róla? Néha kergetôznek ha kaja van.
2011. aug. 25. 21:14
 5/6 Icsiro ***** válasza:
Guppijaink voltak, és felborzolódott a pikkelyük. Megtudtuk, hogy ez egy gombafertőzés, amit lehet kezelni, de nekünk nem sikerült. Az egész állomány RIP.
2011. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem két aranyhal van és csak az egyiknek van ez a problémája, a másik, amelyik kergetôzni szokott, semmi baja.
2011. aug. 27. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!