Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a szebb, a Red Cherry...

Melyik a szebb, a Red Cherry vagy a Yellow garnéla?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés, és mind a két garnélából van nekem sok, de most csináltam egy 200 literes akváriumot amit szépre akarok megcsinálni.


Melyiket rakjam bele? A pirosakat vagy a sárgákat? :)


2011. aug. 25. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit ebből is meg abból is, mert nagyon jól nézne ki együtt :D De ha nagyon akarsz csak egy fajtát bele rakni, akkor nekem sokkal jobban tetszik a yellow garnéla :)
2011. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő szép, csak ne rakd össze őket, mert összeívnak, és nem tartják meg a színűket, de ha ez téged nem zavar, am a yellow fire-re szavazok, Am nekem a neocardinia fajok közül a kedvence a Black "Cherry"
2011. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja meg a yellow nem szaporodik olyan gyorsan mint a red
2011. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttam az akváriumaidat,sztem bármelyiket is választod,gyönyörű lesz.;) De ha választani kell,legyen sárga.:D
2011. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó akkor sárga lesz? :D
2011. aug. 25. 15:45
 6/6 A kérdező kommentje:
na, kérdőjel nélkül :D
2011. aug. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!