Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen guppi ez? (Bővebben lent)

Milyen guppi ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vettem 2 féle guppit, az egyik narancssárga, a farokúszója előtt 1 nagy és 2 kicsi fekete folttal, a másik faj meg piros és fekete úszókkal.

Vettem még melléjük egy növényt, ami egy kosárban van, de a gyökere, már viszonylag nagy, ezt nem kell kivenni a kosárból?


2011. aug. 26. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy képet, úgy jobb lesz! :)
2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gfero ***** válasza:
a guppik legalább ezerféle színben vannak .ez nem azt jelenti hogy más faj.van szivárványos meg endler guppi
2011. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
A növényt pedig be kell ültetni az aljzatba. Azt már meg se merem kérdezni, hogy mekkora az akvárium, szűrőd van-e, és hogy a halak érkezése előtt járattad-e üresen az akváriumot 2-3 hétig...
2011. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a guppi nem platti? Mert akkor "mikiegér farkú"... 2 kicsi és 1 nagy fekete folt a farkán.
2011. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Azt már meg se merem kérdezni, hogy mekkora az akvárium, szűrőd van-e, és hogy a halak érkezése előtt járattad-e üresen az akváriumot 2-3 hétig."


Van szűrőm, kb úgy 2 évig járt az akvárium, csak más halakkal, azoknak nem volt növény és csak azért kérdeztem meg. Ja az akvárium 60 literes.

2011. aug. 26. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!