Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik mellé lehet v. nem lehet...

Mik mellé lehet v. nem lehet tenni garnélát? (Halak mellé)

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem leopárd dániókkal meg törpe szívóharcsákkal vannak együtt az amano garnéláim. Egymásra sem hederítenek :)


Főleg a szívóharcsák... elvannak a maguk kis tapadós közegében :)


Mondjuk az amanot nem kell félteni, az enyémek hatalmasra nőttek, kb. 5 cm a 2 nőstény, a halak nem tudják őket bántani :)

2011. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok:


egyébként milyen garnélát tervezel?


amano-val vigyázni kell, mert igazi kis zsarnokok, amikor etetésről van szó. mindig őket kell először megetetni, hogy ellegyenek, amíg a halak is kapnak, mert különben a garnélák ellopkodnák előlük :)

2011. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudom szerintem valami színesebb fajta az aljzat fekete bazalt szall. valami olyan ami elüt színileg és az igényeit is teljesíteni tudom!
2011. aug. 30. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak az ajánlott fajok:

[link]

Amanot és sepregetőt kicsit nagyobb halakkal is lehet tartani. Viszont minden garnéla érzékeny a vízminőségre, halakkal csak megfelelően nagy helyen érdemes társítani őket.

2011. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legegyszerűbben úgy mondanám, hogy bármilyen nem agresszív hallal, magyarán ami nem csipkedi meg a többi halat vagy nem nyeli le egyben.
2011. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!