Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvarisztika is olyan,...

Az akvarisztika is olyan, mint a tetoválás (vagy a drog)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha vki elkezdi, akkor nem tudja abbahagyni? :)
2011. aug. 31. 13:14
 1/10 reptoid ***** válasza:
80%
olyan
2011. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szex is ilyen.
2011. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sajnos elpusztultak a halaim, másikra meg nem volt pénz. :( Szóval csak akkor olyan mint a drog, ha van is rá pénzed. :)
2011. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Igen, én pl. a guppijaimat szoktam elszívni.
2011. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%

Szerintem olyan.Én legfeljebb kisebb szüneteket tudok tartani,most megint vágyom egyre :$ , mert pár hónapja már nincsen,legutóbb egy új díszt nem forráztam le/fertőtlenítettem/ és meghaltak a halaim :/

De az ember a saját hibáiból tanul legjobban ugyebár ;)

2011. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Salx Narval ***** válasza:
90%
Hát némelyikünknél, bizony súrolja az őrület határát.:D De azért a többség megáll egy bizonyos szinten és a meglévő dolgait variálgatja és reális mértékben költekezik, fejleszt.Van egy ismerősöm, ő már szerintem is orvosi eset.Kb 300 akváriummal küzd és nincs a lakásában hely ahol ne akvárium vagy ezzel kapcsolatos dolgok lennének.A lakás egy romokban álló, kisállat kereskedésre hasonlít, mondjuk a szaga is.Mentségére legyen mondva, hogy csak magával szemben igénytelen, az állatait jól tartja.A lehető legextrémebb helyeken is lakik valamilyen állat.:D
2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem olyan, mint a sakk. Először is, rengeteg türelem kell hozzá, másodszor tehetség, és annak felismerése, ha abszolút vesztésre van ítélve a dolog.

Én imádom az akvarisztikát, mégis hanyagolom, mert jobb az úgy a vízi világnak.

2011. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jól van, szívjál még sokat! XD


Én is jártam már olyan helyen, amit említettél kedves utolsó. Picit fura volt, hogy a mosdóban is akvárium van a tükör helyén a falba süllyesztve. Láttam már olyat, hogy falba van építve, de pont a wc-ben?! De jól nézett ki.

2011. aug. 31. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Én régen teleraktam pószterekkel a szobámat, meg festettem képeket, kiskoromban is sokat, ha valaki csak félévente jött hozzám, addigra mindig egy új kiállítás fogadta a szobámban.


Most az akváriumozás lett a hobbym. Van egy 128 literes tengeri, egy 45 literes brakkvizi, egy 192 literes édesvizi, plusz 20 literbe RC garnélák, és a barátomnak egy 70 literes sügeres. Mindez egy szobában. Azért kell ennyi, mert mindegyik hal másféle, mindegyik tetszik de nem lehet egybe önteni őket. Most megint ugyanott tartok, hogy már olyan a lakás, mint valami akvárium kiállítás :)

Én bánom hogy nem üres a lakás.


Biztos hogy abba lehet hagyni, aztán áttérni egy másik hobbyra, pl tegyük fel ha megúnom a halakat, akkor majd szobanövényeket fogok tartani. Ki tudja mit hoz a jövő.

2011. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, elírtam, és ezt akartam mondani:

Nem bánom hogy nem üres a lakás.

2011. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!