Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 vitorlas hal,1 black molly,1...

1 vitorlas hal,1 black molly,1 karasz es egy thorokatum harcsa. Mit csinaljak? Vettem 3 algaevot es 2 kis guppit. Melyik bantotta az egyik kis guppit?

Figyelt kérdés
Vettem 3 kis feher alga evot es 2 kis guppit. Most mikor felkeltem lattam hogy az egyik guppinak szet van szaggatva a hatso es felso uszonya. A vitorlashal tehette? Mert nem nagyon tetsznek neki az uj lakok. Eddig jott a kezem utan most meg csak nez es enni se jon fel. Es tegnap egyszer nekiment az egyik guppinak mikor a viz tetejen uszott, az ujjamnak is szokott. Vagy a black molly lehetettt? Az szokta kergetni a karaszt.
2011. szept. 1. 11:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
most nem bant senki semmit csak olyan furcsan viselkedik a vitorlashal
2011. szept. 1. 11:28
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van vitorláshalam és eléggé szemétkedős. Szerintem ő a bűnös!! Serpenyőbe vele! (vicceltem)
2011. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy rajhalakat egyedül tartasz.


A vitorláshal sügérféle, néha megeszik ezt-azt, amíg nem találkozik egy nálánál erősebbel. Akkor törik mint a ropi.

2011. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
adok en neki enni elget ahanyszor csak keri ne egye man meg a masik halat... elajandekoznam de o a kedvenc halam... es nem is biztos hogy o volt a black moly is agresziv ...
2011. szept. 1. 12:30
 5/15 anonim ***** válasza:

A torokátum is rabolhat, csak azt mond meg nekem, hogy hogy kerül egy hazai és hidegvízi hal az amerikai trópusi vizekből származó halakkal egy medencébe??????

Sürgősen el kellene távolítani!!! Mekkora egyáltalán a medence?????

2011. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 hónapja ott van. Semmi baja nincs. Esik és még nőtt is.
2011. szept. 1. 15:10
 7/15 anonim ***** válasza:
esik???
2011. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
eszik :D
2011. szept. 1. 17:47
 9/15 Brigi ^^ ***** válasza:
2011. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen. Most 50 lbe vannak.
2011. szept. 1. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!