Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen afrikai sügéreket...

Salx Narval kérdése:

Milyen afrikai sügéreket ajánlanátok egy 150literes akváriumba, sokcsíkú csigasügérek mellé társnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a fontos, hogy melyik sügérek nem bántanák őket és természetesen az, hogy ezek, tarthatóak legyenek ekkora helyen.Előre is köszönöm.
2011. szept. 2. 05:50
 1/4 Frontosa ***** válasza:

-Apistogrammák 1 hímre 3-4 nőstény

-Neolamprologus leleupi max 1 hím 2-3 nősténnyel

-Neolamprologus brichardi 1 pár (az aki két különböző oldalán legyen a 2 faj)

-Meggyhasú 1 pár

-Kazuárfejű sügér 1 pár (ez lenne a legjobb)

-Más csigasügerek

Remélem segítettem.

Üdv,

-

2011. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyne, köszönöm szépen, már utána is néztem,a számomra ismeretleneknek.Eddig csak dél-amerikai sügéreket tartottam, ezeket csak leírás alapján ismertem, már amelyiket ismertem.:D Gondoltam inkább megkérdezem, mielőtt megetetném más halakkal a kis csigasügéreket.Igen, úgy vélem jó lesz egy pár kazuárfejű, majd megpróbálom számukra barátságosabbá tenni az akvárium háromnegyed részét, hogy lehetőleg ne zavarják egymást. Ha mégis gond lenne, legfeljebb külön veszem őket, bár nem igazán akarnék még egy akváriumot, mert kidobnak a házból.:D
2011. szept. 2. 10:02
 3/4 Frontosa ***** válasza:

A Kazuárfejű az egyik legjobb melléjük, békés kis hal, nagyjából ugyanazok az igényei mint a csigasügereknek. Biztosíts nekik elegedő búvóhelyet az aki egyik részén. A mozgása és a fejformája is érdekes. 150 literes akváriumban gond nélkül ellesznek a többiekkel. Arra figyelj, hogy 1 hímed legyen csak.

Üdv,

2011. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK.Köszönöm még egyszer.
2011. szept. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!