Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hable, tennél fel nekünk...

Hable, tennél fel nekünk képeket az akváriumod fejlődéséről?

Figyelt kérdés
Szerintem nem csak én figyelném, érdeklődően :)
2011. szept. 3. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó holnap lefotózom, aztán 1 hónap mulva is. Ha nem cseszem el az egészet. Úgy megfelel?

Vagy most mire gondolsz? mert otthon se vagyok.

2011. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemrég raktál ki az (gondolom) ujonnan indított akváriumodról egy képet hogy mi kéne bele. És érdekes szerintem látni ahogy fejlődnek a növények stb stb. És gondoltam ezt megoszthatnád:)
2011. szept. 3. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Megosztásnak én is örülnék :)
2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Naja, azóta csináltam rá egy fél tetőt, és beleépítettem lámpákat. Ahhoz hogy a tető ráférjen, arrébb kellett húzni egy 5 centit és ezért leszívtam a vizet majdnem teljesen, aztán arrébtoltuk, de csak több óra mulva töltöttem vissza a vizet, közben a lámpát szerelgettem.

A jobb sarokban pedig volt egy Hydrocotyle leucocephala növény amit felgumiztam egy faág tetejére még előtte napokban valamikor, na az ki is száradt, hogy nem volt a vízbe. Aztán volt egy vallisneria, az szintén tőből leszáradt :D A többi növénynek nem lett baja.

2011. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:DDD höhh.. hányéves vagy? és mióta vagy az akvarizstikában? :D
2011. szept. 3. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátrafelé emelkedik a talaj úgyhogy a halak előre úsztak elöl volt víz, csak a növények nem tudtak előre úszni. Hát attól még hogy kb 10 éve halazok, lehetek hülye. Az szerintem nincs összefüggésben :)
2011. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!