Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettát össze lehet rakni...

Bettát össze lehet rakni garnélákkal? 54 literes akváriumban 1 betta hím, és mellé menne 10 garnéla (2-4cm), vannak benne kövek, növények. Mennyi esély van rá hogy nem fogja bántani őket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
szerintem nem fogja. vagy csináld úgy raksz az alára több növényt,hogy a betta elkerülje őket :/
2011. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, felejtős! már csak a kíváncsiság miatt is ha odacsíp nekik, akkor annyi. A garnélának nem sok kell, a bettának meg nagy, erős szája van. Én nem tenném.
2011. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felnőttekkel elvan, de a kicsiket simán bekajálná.
2011. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Túl sok választásom az a baj, nincsen mert csak egy akvárium van amibe a bettát teszem, és a 10 garnéla meg egy fagyisdobozban van most ahol gondolom nem éreznék túl jól magukat hosszabb ideig... De akkor megpróbálok nekik sok növényt meg búvóhelyet csinálni.
2011. szept. 10. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd össze őket, csak a kis garnikat fogja bántani!! Nagyon sok növényt tegyél be, és sok olyan követ, amibe eltudnak bújni!! ÍHa sok búvóhelyet ,és sok takarást/növényt biztosítasz nekik, akkor megtűrik egymsát, amikor meglesznek a kis garnélák, márpedig a garnélák elég szaporák, akkor külön teszed vagy a kisgarnikat vagy a bettát és kész!!
2011. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz venni egy 20 literes akváriumot?

RC garnélákat abban is lehet szaporítani. Ha meg túl sok lesz, etetheted vele a bettát, valószínű hogy megenné, bár igaz, még nem próbáltam. Az is lehet, hogy csak a kisebbeket eszi meg, de akkor is szaporodásra semmi esély mellette.

2011. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Összeraktam őket, a betta először rájuk mozdul, de aztán otthagyja őket... mondjuk elég rég látott már más mozgó dolgot
2011. szept. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!