Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vajon becserélik őket nősténye...

Vajon becserélik őket nőstényekre?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam ajándékba Guppikat.Már eleve tartottam őket,de kb 10nőstényre 3 hím jutott.

Most kaptam még 8 hímet és pár nőstényt.Nagyon hajtják a lányokat,egy perc nyugtuk sincs.Arra gondoltam elviszem egy kereskedésbe őket és megkérdezem nem cserélnék-e be a hímeket nőstényekre.

Szerintetek van rá esély?Miskolci vagyok.


2011. szept. 10. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszem hogy becserélnék...a kereskedők nem szeretnk idegen halakat bevenni(legalábbis errefele ahol én lakom),esetleg akkor,ha ott vetted a halat és emlékszik rád!Mondjuk nálunk még akkor sem volt hajlandó becserélni,pedi előtte egy két héttel vettem tőle,de azt mondta azóta már bármit betegséget elkaphatott úgyhogy ki van zárva hogy visszavegye.Persze azért próbálkozhatsz,de sztem nem sok esély van rá...
2011. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!