Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat ajánlanátok nano...

Milyen halat ajánlanátok nano akváriumba?

Figyelt kérdés
35 liter, külső szűrő van, és ha lehet, ne legyen nagyon kényes
2011. szept. 11. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Innen nyugodtan válogathatsz:

[link]

Amelyik lágyvizes, az relatíve igényes is.

2011. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ismerem, ma már vagy 8szor átböngésztem :D

Arra vagyok kíváncsi, hogy ti special mit ajánlotok.

2011. szept. 11. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kezdőként az endler guppit, velük biztos nem lesz bajod. Aztán ha velük már van gyakorlatod, jöhetnek a keményebb diók. Egy ekkora akváriumot úgysem lesz könnyű fenntartanod.
2011. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most pont ők vannak:D Őket szeretném lecserélni.

gertrudaera, vagy parázslazacra gondoltam, vagy talán borarasokra. nem vagyok biztos benne, kíváncsi vagyok a véleményetekre:)

2011. szept. 11. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én gertrudaekat és furcatusokat tartok, teljesen jól kezelhetőek, csapvizesek, de nagyobb helyre javaslom őket. 70 literben nanozok, nem tudom ennél kisebb helyen elképzelni őket.

Még ami szép, egy hím betta. Oké, hogy sokaknak van, de ettől még elragadó, gyönyörű kis halacska.

Vagy garnélázz, nekik is elég a 35 liter és vannak köztük igazán különlegesek.

2011. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Galaxy-t meg a Tinwini dániókat szeretem, mert ezek sokat játszanak. A Danio erythromicron-t is szeretem, mert ez bevegyül a galaxyk közé, mintha közéjük tartozna. Messziről csak abból tűnik ki, hogy ez gyorsan lebegteti az uszonyát, ez olyan érdekes mikor előszőr látja az ember.


Az Amanda lazac szerintem túl félénk, azért nem vagyok oda érte.


A Normani volt még az egyik kedvencem, 4db volt, meg utána valahogy született 1 kicsi is, azok mindig a víz tetején úsztak, nyáron meg mind kiugráltak. Egyik a fejemre, azt vissza is tettem, de a többit nem láttam h hova ugrott. Le kellett volna fedni az akváriumot, csak nyár volt és nem akartam, hogy túl melegedjenek :/


A Boraras Urophthalmoides nem kényes, de csak nagy rajban mutat jól. Kb fele akkorák, mint a többi nano hal, szóval elég minik és békések, de valahogy olyan unalmasak. Lehet, hogy csak nekem.

2011. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!