Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Belső szűrőn ki lehet valahogy...

Belső szűrőn ki lehet valahogy cserélni a tapadókorongokat?

Figyelt kérdés
Már elég rég megvan ez a szűrőm és nem szeretném lecserélni,mert ez már bevált,de már 2 tapadókorong tartja csak,mert a másik kettő egyszerűen nem akar tapadni.Nagyon nem merem feszegetni,nehogy valami baja legyen,meg nem is vagyok benne biztos hogy lehet cserélni,mert még sose volt ilyen problémám.Akinek volt már ilyen gondja írja már le hogy lehet e cserélni vagy hagyjam a fenébe
2011. szept. 11. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet cserélni. Árulnak ilyet a boltban, csak meg kell mondani, hogy milyen szűrőd van.
2011. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lehet cserélni, bár nem írtad le a típusát. Legegyszerűbb, ha beviszed a boltba és megmutatod.
2011. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én pl fogtam a szűrőmről leszedtem a tapadókorongot, aztán bementem a boltba, és mutattam hogy ilyet kérek.


1000 Ft volt 4db. Az eheim szűrőre való, mert nekem olyan kellett.

2011. szept. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!