Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi kaja kell 1 nap ennyi...

Mennyi kaja kell 1 nap ennyi halnak?

Figyelt kérdés
2 algaevő(kicsi),4páncélosharcsa,20neon.
2011. szept. 13. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 1x mennyit kb. fél-egy perc alatt maradéktalanul megesznek. A talajlakóknak vegyél külön süllyedős kaját. Neonoknak meg fagyasztott kajákat, heti 1x-2x adhatsz jó minőségű szárazat is. De az csak kiegészítés legyen, fagyasztott legyen a fő.
2011. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azért, de HOL lehet kapni fagyasztottat? Pláne élő bolhát meg ilyneket, mert eddig akárhol kerestem, mondták, hogy hát itt olyan nincs...a másik meg, hogy egy csipetet adjak. de azt se kérdezte, mennyi halam van. Szoval akkor amennyit felfalnak egyből, annyit mind? De nem eszik túl magukat?
2011. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eric_cartman ***** válasza:

fagyasztott kaját szinte minden kereskedésben lehet kapni, ha pont kifogtad azt ahol nincs keress egy másikat ott tuti lesz :)


Annyi kaját kell nekik adni amit pár perc alatt megesznek. Én nem egyszerre szórom be a napi adagot, hanem kis adagokban ha megették jöhet a következő, így szerintem jobban ellenőrizhető, hogy mennyit esznek és nem kerül olyan sok a talajra.

2011. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!