Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora egy frissen született...

Mekkora egy frissen született guppi ivadék?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk mikor születhettek, mostanában nem nagyon volt időnk ücsörögni az akvárium előtt sajnos, így nem is figyeltük a lehetséges kisguppikat, csak véletlen találtunk rá 2-re az akváriumban. Nem tudom, mióta lehetnek meg, de már kb egy-másfél cm hosszúak. Szerintetek az mekkora lehet? És az oldalukon mind a kettő kezd narancssárgás lenni.

Szóval mennyivel kisebb egy újszülött guppi?


2011. szept. 14. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb. fél centi.
2011. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:oooooooooooooooVooooooooooooooooooooooooooooooooooo

jó ég! Akkor jó vaksi lehettem...

2011. szept. 14. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehéz a kis halkat észrevenni, mert szinte átlátszóak.
2011. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az újszülött még fél centi sincs, olyan 3 mm körül vannak. A tieid már legalább egy hónaposak lehetnek.
2011. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek kétségbeesni!!! Tényleg vaksi vagyok!!! Mert max egy hét volt, amikor nem nagyon tudtunk leülni az akvi elé (szeptemberi kezdés). Huhh pedig van még 2 guppi lány, akiknek igencsak nagy a hasa...
2011. szept. 14. 14:30
 6/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, de azért nekem úgy tűnik, h egy fél centi van. De azért nagyon kicsin születnek..

http://www.youtube.com/watch?v=XqCzCRCMgyw

2011. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, közel sincsenek fél centisek. Képzeld el azt, hogy az anya olyan 6 cm. Képzeld el a terhességi foltot a hasa alján. Az ott átlagban 30 poronty.

Amúgy nagyon el tudnak bújni, nem csoda, hogy nem vetted őket észre. A szülők sem, ezért élnek.

2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ok de ki tudja, hány volt!!! Azt nem értem, hogy mondjuk 30-at hogy nem vettem észre... vagy a kicsiket esetleg ilyen hamar el tudják kapni a nagyok és .... valahogy a kettő megúszta... és azokat már nehezen lehet észrevenni... namost van még hasas guppi, de ki tudja, mikor kezd el potyogtatni.
2011. szept. 14. 21:45
 9/12 A kérdező kommentje:

Még azt akartam kérdezni, hogy mindig ennyire átlátszanak a kicsik???

http://www.youtube.com/watch?v=uslUYrZ-hdg&feature=related

2011. szept. 14. 21:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Hamar megeszik őket.

Jézusom, dehogy látszik így át. Ez egy albínó guppi, de abból is valami nagyon furcsa torz nem is tudom mi...

A terhesség vége felé erősebb lámpánál kivehetőek a kicsik, de azért nem ennyire.

2011. szept. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!