Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így jó? (akvárium)

Ez így jó? (akvárium)

Figyelt kérdés

van egy 38,5 literes akváriumom van ebnne egy eheim 2006-os szőrő és egy fanfilter plus fan mikro ( [link]

egy 300w-os fűtő és egy légpumpa (elite 800 air pump)

az aksiban van kb 25 neon és 5 guppy

tudom a neonoknak nem jó de ha egyszer megvettem őket nem tudom kidobni őket... hisz állatok.... és nagyobb akváriumot meg nem vehetek... :(

ja csak akkor veketek nagyobbat ha max 1500-2000ft...

ja és világítás nincs egész nap de a napfény elég világossá teszi... ja van még kettő olyan algaevő... amelyik rátapad az üvegre...


2011. szept. 15. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
te is írtad, h tudod, h nem jó. ha az algaevő barnás fekeés és világos pöttyök vannak rajta, akkor anci, és kicsi neki az akvárium. neonoknak dettó nem jó. tedd fel őket akvarista.hu-ra, add be az állatkereskedésbe, vagy ajándékozd el! ez állatkínzás. az akváriumodba meg vagyél garnélákat, vagy egy darab hím bettát.
2011. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több probléma is lenne: 1.nagyon sok a hal, 2.a fényhiány miatt a növényeid ha vannak nagyon hamar el fognak pusztulni . Aztán meg szerintem nem kell bele az aquael, meg a légpumpa se (bár ennyi halnál lehet hogy nem elég ha csak a 2006 beporlasztóját használod.
2011. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, minek vetted meg őket... Ennyi hal biztos, hogy nincs nálad 1-2 hétnél régebb óta, körülbelül ennyit, talán 3 hetet adok arra, hogy kidöglik mind. Akkor meg ugyan úgy dobhatod ki őket.

Na, hát igazából mást nem is tudok hozzáfűzni, úgy rossz minden, ahogy van.

2011. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 reptoid ***** válasza:

300W-os fűtő? Az igen :D Van, amivel nem spóroltok, annyival én egy 420 literest fűtök, vagyis fűtenék, de még sosem kapcsolt be. Látod, nagy akvárium, lassabb hőcsere, még fűtőre sincs szükség. Ez csak 1, és nem is a legfontosabb érv, hogy ne ilyen kicsi akváriumod legyen.

A többit már a többiek leírták.

2011. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én adok neked használt akváriumot ingyen, ha csak ez a gondod. Van 90 literes, vagy 70 literes is. Itt kerülgetem a konyhába és nekem nem kell. Bp VI. ker.
2011. szept. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hable mennyiért adod a 70-set és a 90-est?
2011. szept. 16. 05:46
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és akkor ha monndjuk megveszem a 70-est akkor még jó a szürő (a 2 ) ja a fűtőt kiszedem ...
2011. szept. 16. 05:48
 8/9 A kérdező kommentje:

az algaevők olyan sárgásak pöttyöket nem látok... olyan 5 cm ...

ja ezek a halak már a nyáriszünet előtt (jún eleje) megvoltak ja a guppiyk még picik olyan 1-1,5 cm

2011. szept. 16. 06:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni semmit érte. Ha írsz egy privát imélt, akkor leírom a pontos címet, telszámomat, aztán el tudsz jönni bármikor. Megnézed, és ha kell akkor viszed. Ennyi :)
2011. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!