Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most akk elrohad? (Többi lent)

Most akk elrohad? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az van hogy a tavi rózsám de aksiba való!(A nevét sajnos nem tudom) :(

Nah hosszú a gyökere és eléggé csúnya így!Arra gondoltunk hogy levágjuk a gyökerét,elrohadna ha nem ültetnénk le??De az aki tetejéig nem érne fel a virág ha lelültetnénk!Szóval akk mi legyen??Ültessük el??Vagy vágjuk le a gyökerét és lebeghet!?


2011. szept. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szer akk vágja kettébe azt virág és bele neki víz, akk menni gyökér érteee?
2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hihihi:DD
2011. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy vágd le szerencsétlen gyökerét! Visszametszheted az elhalt részeket, de teljesen ne vágd le. Gondolom van egy jókora gyöktörzse is. A tavirózsát homokos, finom aljzatba kell ültetni. Jó sok kell neki, legalább 20 centi vastagon, vagy inkább több. Ültetheted az akváriumon belül egy cserépbe. A gyöktörzs az aljzat felett legyen. A levele nem baj, ha víz alatt van, majd kinő. Nagyon erős fényre van szüksége, egy kicsi 200 liter körüli akváriumot a legkisebb rózsafaj is beterít, tehát mellette nem sok minden tartható.
2011. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak hogy az a gond hogy nekem 90Les az aksim!Nem nagy a rózsa!Nem tavi ezt már leírtam párszor!A pontos megnevezését nem tudom!A gyökere nem ér le a talajig!Ezért nem toom hogy ültessem e le vagy lebeghet a víz tetején!De ha leültetem nem lóg ki a növény a víz felszínre ahogy kéne!Nah akk mi legyen??
2011. szept. 18. 08:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!