Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit adjak enni az ancimnak?...

Silverline1 kérdése:

Mit adjak enni az ancimnak? Etetéskor is csak fel van valahova cuppanva! Nem úszik a kajához! (vagy mit eszik? )

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Alga tablettát vegyél neki, majd rácuppan arra is.
2011. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nem fog a kajához úszni, ő algaevő.

Egyébként ő harcsa, és egy nagyon népszerű halacska. sokan szeretik.

A kövekről és az akvárium faláról szopogatja az algákat. (tudod azt a csúszós vackot)

Betegségekkel szemben nagyon ellenálló.

2011. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
meg dobj be neki forrázott uborkát, salátát, közvetlenül lámpaoltás előtt, mivel főleg éjjel aktívak.
2011. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de csak alga nem elég neki, kell még külön eleséget is adni neki.
2011. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban, éjszaka etesd forrázott zöldséggel és neki való tablettás készítményekkel!
2011. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A zöld kajákkal kapcsolatban nekem is lenne kérdésem, én egyszer bedobtam uborkát és hát bocsi, de a tetején maradt a víznek és rá se bagózott senki... Miért kell forrázott? Szoval nem értem, Ti hogyan csináljátok a zöldség etetést és mitől megy le az aljára?
2011. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A forrázástól megy az aljára. Ráadásul meg is puhul, így könnyebben megeszik. Egy szelet zöldséget bedobsz fél dl vízben 1 percre a mikróba, hagyod benne állni néhány percig, lehűtöd, bedobod és kész is.
2011. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehűtöd?? :)) vicceltem.
2011. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!