Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy tetra 50 levegőztetőm...

Van egy tetra 50 levegőztetőm többi lent?

Figyelt kérdés
És van egy akvarista haverom aki azt mondta hogy ezzel bőven tudok levegőztetni egy 130l akváriumot ha nincs elosztva a dobozán az van hogy 10 liter -60 ig most mi az igaz ?
2011. szept. 20. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát levegőztetésre lehet, hogy elég, ha van akkora nyomása. Az már más kérdés, hogy külön levegőztetés felesleges. Viszont egy normális szűrőre szükséged van, mondjuk egy 800 liter/órás powerhead megteszi, azzal pedig a levegőztetés is meg van oldva. Aztán ha a keret engedi, egy külső szűrőn is el lehet gondolkozni.
2011. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem most egy 300 liter /órás szűrőm van és azzal kristály tiszta a víz és azzal is lehetne levegőztetni de és utálom amikor a szűrőből jön ki a levegő mert az sztem sokkel jobb ha az akvárium aljáról jön ki egy porlsztókőböl
2011. szept. 20. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy kristálytiszta a víz, ha nincsenek benne halak. Ha vannak, akkor nem lehet idősebb az akvárium 1 hónapnál. Ez így nem fog működni, még a minimum felét sem üti meg a szűrésed. És akkor a biológiai szűrésről még szót sem ejtettem. Attól, hogy átlátszó a víz, még lehet tele ammóniával, nitrittel és nitráttal, ami pedig hamarosan megöli a halaidat.
2011. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!