Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Platypus és akik értenek a...

Platypus és akik értenek a halakhoz megtudnám ezt oldani?

Figyelt kérdés
Van 2 betta hímem és egy nagy akváriumom szeretném őket össze rakni...mert 2 nagy akváriumban vannak... meglehetne oldani valahogy mégse verekedjenek össze? Sok növény vagy több hal?? :O
2011. szept. 20. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

több hal az attól függ milyen halak...tetrával dániókkal avgy neonhalakkal lehet együtt tartani

a másmilyen halakat megöli álatlában. sok növény az jó meg pár másik hal!:)

2011. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösziii :)))))) oksa nézek neki =) valamittt
2011. szept. 20. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Háát. Minimum 200-300 liter hogy elég territórium legyen, sok betta (6-7) csaj, rengeteg (REEENEGETEG!!!) búvóhely, és isteni szerencse.
2011. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
OKsa =)
2011. szept. 20. 19:48
 5/8 Platypus ***** válasza:
Előzőnél a pont, de én inkább nem kísérleteznék vele. Egyszer tépik meg egymást és soha többet nem leszenek igazán szépek.
2011. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem tenném őket egy helyre. Maradjon az egyik külön akváriumban, a másik mehet társasba. Vagy ha nem szeretnél annyi akit fenntartani, akkor az egyiknek plexivel válassz le egy részt a nagy akváriumból. Meglehet nagyon ízlésesen csinálni.
2011. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet őket együtt tartani.


Legalábbis én így tudom. Lehetnek egy több köbméteres kis tóban is, ha rossz hangulatban találnak egymásra, akár meg is ölik egymást.

2011. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendeb mert össze toltam a két akváriumot és olyan idegesek lettek! Ám köszi a válaszokat ^^
2011. szept. 21. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!