Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50 vagy 54 (pontosan nem...

50 vagy 54 (pontosan nem tudom) literes akváriumba milyen halakat lehetne tartani?

Figyelt kérdés
húgom szeretné magának de ekkorába miből és mennyit lehetne tartani? lehetőleg olyat amit könnyű tartani mert a tesóm csak 10 éves.Természetesen lesz segítve neki
2011. szept. 20. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsibe:plattit vagy guppit.De csak egyneműeket, hogy ne szaporodjanak túl.Mindkét fajból 8db elég.Így nem lesznek túl sokan, nem betegszenek meg a kicsi zsúfolt stresszes helytől.
2011. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval mind 2 fajtából 8 vagy csak 1 fajtát inkább?:D
2011. szept. 20. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
csak egy fajtából 8. én a plattit ajánlom, a guppik rettenetesen el fognak szaporodni
2011. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen egy fajtából a 8.Guppit is lehet, de csak hímeket.Én a guppit javasolnám első halnak.Mert a plattik kicsit érzékenyebbek a betegségekre.
2011. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szivárvány színű endler guppit vegyél neki.


[link]

2011. szept. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!