Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A red cherry garnéla megeszi...

A red cherry garnéla megeszi az ilyen holiday kaját?

Figyelt kérdés
Szeretnék red cherry-t de nem tudom hogy megeszi-e a halaknak készített nyaralós kaját(ez a kaja arra való, hogy amikor a gazdi elutazik több napra akár 2 hétre, akkor a halak ezt a holiday kaját eszik).
2011. szept. 23. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem próbáltam még.

Én csak ezt a Shrimps natural garnéla kaját adtam nekik, amit máskor is szoktam, hát beszórtam kicsit amikor leléptem, aztán mikor megjöttem, megint kaptak.


Különben ha van egy jó világítás és elég sok növény, akkor a zöld alga folyamatosan termelődik, a garnélák megeszik az algát. El tudom képzelni, hogy etetés nélkül is megmaradnak több hónapig. Meg pl ha egy megdöglik, azt a többi megeszi és mikor már van 50 garnélád, akkor már nem tudod megszámolni, hogy 1-el kevesebb van benne, vagy több.


Én úgy vagyok ezzel, ha itthon vagyok etetem, ha nem vagyok itt akkor nem. Sose volt még ebből gond, viszont mindig úgy elszaporodnak, hogy el kell állandóan adogatni őket.

2011. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megeszik, de ne ezzel etesd őket, hanem forrázott zöldségekkel. Ha meg elutazol, ahogy hable is mondja, hagyd csak őket nyugodtan, nem lesz bajuk. Persze azért járasd be az akváriumot telepítés előtt, hogy legyen algájuk.
2011. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most adtam nekik egy pici darab konzerv bébi répát, az elég puha. Jól megrohamozták :)
2011. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt szeretik, meg a konzerv kukoricát és a borsót is :)
2011. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike:) mindenkinek adok zöld gombot:D
2011. szept. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!