Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vegyek TETRATEC EX1200 külső...

Vegyek TETRATEC EX1200 külső szűrőt, vagy elég az EX700?

Figyelt kérdés
160 literes akvárium, tervezem növényessé alakítását... 10000 forint különbség van a kettő között, zsebpénzből nem mindegy, hogy melyiket veszem meg...
2011. szept. 26. 14:37
 1/5 Falun ***** válasza:

Ha van rá kereted vedd meg a nagyobbat.

Én mondjuk az Atmant ajánlanám, én nagyon megy vagyok vele elégedve.


[link]

2011. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gfero ***** válasza:
kell a TETRATEC EX1200 -as .a EX700 nagyon kicsi egy 160 litereshez.tehát nem szabad spórolni egy szűrőn mert a későbbiekben csak gond lesz belőle.
2011. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, kell a nagyobb. Nekem 140 literen van TetraTec EX700 és nagyon a holtponton van a dolog, ráadásul a vízáram is épphogy elég.
2011. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor még gyűjtögetek ;)
2011. szept. 27. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a gond a Tetrával, hogy bár az ár/érték arányukat tekintve az egyik legjobb külső szűrők, viszont a gyári töltet nem sokat ér, így a Siporax plusz pénz, ami nem épp olcsó. Ettől eltekintve nagyon elégedett vagyok vele, eddig rendkívül csendes.
2011. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!