Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen az akvariumom? Tetszik?...

Milyen az akvariumom? Tetszik? Bocs a rossz minosegert!

2011. szept. 27. 15:17
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon inteligens volt aki nem jött rá hogy a fal rózsaszín. i1237.photobucket.com/albums/ff480/andrea2o/IMGP3475a.jpg


Amúgy kérdeztem egyszer h festhetek e hátteret az akv.nak azt írták nem mert az úgy jó meg minek.


Úgy látszik ebbe a topikba csak ellentétes válaszokat kap az ember, bármit kérdez.

2011. szept. 27. 23:59
 22/34 A kérdező kommentje:

Legalább az asztalt lepucolhattad volna.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad

ma 15:21


Te hogy tünteted el az aceton nyomot?

2011. szept. 28. 00:04
 23/34 anonim ***** válasza:

"1.Nincs háttér. A fal látszik.

"


Épp ez a baj..Legalább ne rózsaszín lenne, mert az egyáltalán nem megy az akvárium színvilágához.


Sértettséget érzek a hangodban, pedig csak kérdeztél valamit, mi pedig csak őszintén válaszoltunk.


Értem ,hogy az aceton nem jön le az asztalról, de ezer megoldás van, hogy ne tűnjön a lakás "putri"-nak. Ha nincs pénzed, inkább még gyűjtögess, én általában vagy csinálok valamit, de azt akkor nagyon, vagy bele sem kezdek. A helyedben bele sem kezdtem volna az akváriumozásba..

2011. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Frontosa ***** válasza:
58%
Az üveg össze van karcolna (a mágneses algakaparó a tettes), az aljzat giccses+könnyen berohad, nem lehet kiszívni normálisan a mulmot, a tengeri+egyéb kagylókat örökre száműzni kellene minden akváriumból. A halválasztásba meg inkább ne menjünk bele.
2011. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

az ott a sarokban műnövény? egyébként látszik, hogy nincsenek meg az alapvető tudnivalóid az akvarisztikáról..olvasd el ezt, nem hosszú, érdekes és könnyű, pár dolgot tisztáz, amit még nem tudsz

[link]

2011. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"Te hogy tünteted el az aceton nyomot?"


Tudnom kellett volna, hogy az aceton?

Egyébként én egy kis törölközőt terítek az asztalra körömlakkozás közben.

2011. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

09:57

nem műnövény

2011. szept. 28. 13:27
 28/34 anonim ***** válasza:
nem rossz csak nekem a növény hiányzik de szép nagyon
2011. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

kevés benne a hal szerintem de a benne lévő nem ide való nem jó hogy olyan színes kövek vannak benne

nem jó hogy nincs rajta valami fedő

nem jó hogy rózsaszín a háttér

és tegyél még bele növényeket vagy valamit ami körül úszhatnak a halak

2011. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
bazzd mi a sz@rnak emelted ki a kérdést? 23 negatív és egy pozitív választ kaptál, ha jól számoltam. az akváriumodat újra kell gondolni, törődj bele. am hány éves vagy? :D
2011. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!