Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az mért lehet, hogy a lány...

Az mért lehet, hogy a lány mollym bántja a platty és a xipho lányt? Nekikmegy, kergeti, csípkedi őket. Stb! Tegnap már ki kellett vennem az akváriumból mert nem hagyja élni a többieket! Most van egy kicsinye, de szerintem valami más gond lehet vele!

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Stressztől lehet. Szülés előtt ingerlékenyebbek is, de szerintem is más lehet a gond.

Hány Molly van összesen, Hány Platti, Xipho, és mekkora helyen?

2011. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a halak olyan 150 liter körüli akváriumban társíthatóak. Ha 50 literben kínzod őket, akkor ez az eredménye.
2011. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
90 literben vannak 12-en,de a többieknek semmi bajuk egymással sem!2 molly,2 xipho,2 dánió, 2 guppi, 2 páncélos harcsa, 1 gurámi (a gurámi azért van egyedül mert meghalt a párja), meg van egy kis mollynövendék, de őt sem bántják a többiek, még el sem kell bújnia!Annyira nem vagyok nagy akvariszta, sokat olvasok róla, de tényleg nem akarom kínozni őket!Ez így túl sok hal?
2011. szept. 28. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok, és rosszul van összeválogatva.

A víz igényeik is eltérnek, és ami fontosabb, ezeket a halakat nem lehet párban tartani. Nálad igaz, hogy a kevesebb több lenne.

Sokkal kevesebb fajtát kéne tartani, és azokból több egyedet. De azokat se ilyen nagytestű elevenszülőkből.

2011. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat!Akkor változtatok rajtuk!:(
2011. szept. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!