Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csak szerintem hülyeség az...

Csak szerintem hülyeség az ilyen akvárium? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem hülyeség. Nagyon szép :)
2011. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
28%
Hát én elfogadnék egy ilyet. Nekem nagyon tetszik. :)
2011. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
100%

Ez nem hülyeség, hanem állatkínzás. Túlzsúfolt, mindkét oldalról mozgást látnak a halak, festett a talaj és nincs látható szűrőberendezés sem.

Elvi szinten meg lehetne ezt csinálni működőképesre nano halakkal és egy jól elrejtett külső szűrővel, de akkor gondolom már túl drága és unalmas lenne a tipikus vásárlói körnek.

2011. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, csak egy ilyen üvegasztal egyfolytában maszatos. Győzze takarítani a gazdája. Meg lehet olyanra csinálni, hogy ne legyen állatkínzás
2011. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ahogy a képen van, teljes hülyeség. Gondolj csak bele, mennyi világítás kellene rá, hogy növényesíteni lehessen. Akkor máris megszűnne asztalnak lenni, csak egy földön lévő akvárium lenne. Aztán a szűrés. Az még ok, hogy a földön lesz egy hosszabbító ,meg egy jó nagy hordó, de a csövek sem túl szépek. Aztán ha a teteje már fedett ugye a világítás miatt, akkor hogyan nézegeted a halakat? Hason fekve. Hülyeség.
2011. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem is.
2011. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz vízköves a teteje alulról? Mer ha igen, az úgy elég guszta látványt nyújt.
2011. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!