Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Azzal a kérdéssel fordulok...

Zotyo2011 kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok! Hangos egy akvárium? Zavarna egy pár hónapos kisbabát? És szerintetek akvárium szettet érdemes venni vagy mindent külön hozzá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem zavarna é szettben jobban megéri, ha anynira nagyot szeretnél. (a nagysága ott meg a halaknak jó)az én kislányom mindig elalszik a zúgására:)
2011. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem hangos.

Külön-külön érdemesebb megvenni. Nem azért mert olcsóbb, hanem mert jobb (normálisabb) dolgokat lehet bele venni.

2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
100%

A gyári akváriumszettek nagyon minimalisták, csak kevés növényfaj él meg a gyári világítások alatt és kivétel nélkül gyenge szűréssel vannak ellátva. Ez is működik, ha megelégszel kevés hallal és árnyéktűrő növényekkel, de nem sokat lehet variálni.

Az akváriumban az egyetlen hangos dolog a szűrő, de ha ez nem buborékozik, csak alulról mozgatja a felszínt, akkor szinte teljesen hangtalan.

2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy akvárium tud teljesen néma lenni, nekem például a fejemtől kb. 50 centire van alvás közben. Engem a halk zúgás is zavar, de megoldottam, hogy az se legyen.

Kedves rokonomnak most született kisbabája, az ő része egy 300 literes térelválasztó akváriummal van leválasztva a nappaliból. Az lesz az ő kis lakrésze. Hát nem mondom, lennék a helyében :)

2011. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem zavarja a babát ,sőt még egészséges is lehet (párásíthatja a levegőt)!!!
2011. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!