Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most olyan 5-6 cm-es a márvány...

Most olyan 5-6 cm-es a márványsügerem szerintetek mennyi idős lehet kb és mennyi idő alatt fog megnőni olyan 20cm körülire?

Figyelt kérdés

rendesen van kajáltatva:jbl chicild sticks,kishal,fagyasztott mix sügéreknek

320 literben van egyedül és az lenne még a kérdésem hogy mehet ne -e mellé egy papagáj sügér ?


2011. okt. 2. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pár hónapos. kb 2 év alatt megnő nagyra.

Nem tudom, hogy a papagájsügérhez mit szól.

2011. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
A papagájsügérrel csak a baj lenne később, amikor a márvány nagyobb lesz. A papagájsügér egy nagyon szerencsétlen hibrid, béna a testalkata, be se tudja csukni a száját, akkor se tudná megvédeni magát egy konfliktusban, ha a viselkedése rendben lenne és meglenne rá a hajlama. Egyszerűen ez a hal egy született áldozat. Ha már márványsügér, akkor valami nagyobb testű algaevőt raknék mellé. Azoknak elég kemény a bőre hogy fel se vegyék az esetleges kötözködést.
2011. okt. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dioxyde ***** válasza:
Inkább rakjál még mellé márványsügért, a papagájsügér szerintem sem olyan jó mivel még kajálni is nehezen tud a márvány meg elég falánk és erőszakos megenné előle az összes kaját..nekem vannak márványsügérek volt bnőmnek meg papagájsügérei voltak szal tudom milyenek :D nem jönnének ki jó.
2011. okt. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!