Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha beleöntöttem a cserevízbe...

Ha beleöntöttem a cserevízbe a JBL Biotopolt, mikor önthetem be leghamarabb az akváriumba?

Figyelt kérdés

Ilyenkor fél napot szoktam, ha nem használok akkor 1 napot, de most jó lenne hamarabb beleöntenem a vizet...sajnos most csak 1 steril vödröm van és elpárolgott nekem vagy 2 vödörnyi, mert nem tudtam vele foglalkozni az utóbbi napokban, meg szívtam is le belőle, mert muszáj ugye...és hát jó lenne feltölteni minél hamarabb. 112 literes az akváriumom, garnélákkal, neonokkal, tetrákkal.


Köszi előre is a válaszokat!


2011. okt. 5. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk, ha kivársz fél napot. De a minimum az 2 óra, a hőmérséklet kiegyenlítés miatt.
2011. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Tegnap 1 vödörrel öntöttem, vártam fél napot, aztán estére elfelejtettem betenni...ma meg nem voltam itthon délelőtt, fél 2 felé tettem vizet vödörbe, meg bele a biotopolt, szóval akkor kb. 1 óra múlva beöntöm, és akkor még este tudok 1 vödörrel. :)
2011. okt. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!