Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet ez az akváriumban?

Mi lehet ez az akváriumban?

Figyelt kérdés
olyan mintha por lenne vagy kicsi szőr szálak és ott van mindenhol az üvegen végig és a tárgyakon is ,átlátszó
2011. okt. 5. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj nee. Pontos nevét nem tudom szóval ha valaki tudja az nekem is segítene. Viszont ez azért van mert keveset megy a szűrőd. Vagy kicsi. Nekem is volt pár hete. Nem vettem komolyan dolgokat, pedig kellett volna. Túl etettem keveset szűrtem és világítottam, növény meg volt bőven. szűrés.Szűrés.
2011. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szűrőnek 0-24 órában kell mennie. Nincs olyan, hogy "keveset szűrtem". SOHA nem szabad kikapcsolni!


Amúgy valószínű planária van a dologban, a túletetéstől szaporodtak el. Ügyelj rá, hogy csak annyi kaját adj a halaknak, amit maximum 1 perc alatt megesznek. Leírhatnád mekkora akváriumod van, mennyi és milyen halakkal, milyen a szűrőd pontos típusa és mivel etetsz.

2011. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!