Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fenekező és úszós ponty...

Fenekező és úszós ponty horgászatára valamint pergetésre milyen horgászbotot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy olyan botot keresek ami mindenre jó :)

állóvizeken horgászom

3m es bot kellene

Adott a 30-as orsó


keretem 15.000Ft körül mozog


Mit ajánlotok?

Márka típus..


2011. okt. 6. 05:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Match bot vált be, könnyű erős, jól használható. Pár én pergetésre nem használom. Csak fenekezek és úszózok, ez utóbbit legtöbbször.

De én nem nagyon hiszek abban, hogy egy bot jó mindenre. Inkább legyen több botja az embernek.

2011. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frontosa ***** válasza:

Ez így nem működik. Minden horgászmódszerhez megvan a maga kelléktára. Úszózás-match, bolognai bot, fenekezés-Bojlis, feeder bot stb.. Teljesen más karakterisztikájúak. Az orsót tudod több horgászmódszerhez igazítani, botnál esetleg egy hagyományos 2-3 részes 40-150 gramm dobósúlyú bottal kompromisszumokkal tudsz horgászni különböző módszerekkel.

Pl. [link]

Üdv,

2011. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem van egy pergetős botom, melyet mai napig fenékhorgászatra használom. A saját munkájára is kitünő. Én azért vagyok, hogy igenis lehet egy bot több dologra használni.
2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!