Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik halacskám beteg és...

Az egyik halacskám beteg és nagyon rossz már nézni, ahogy vergődik. Ti mit csinálnátok? Hajtsak végre nála eutanáziát. Sajnálom. Ezért gondolkodom rajta.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet ilyenkor azt is jelentheti, hogy nem hagyjuk szenvedni, ha már nincs remény arra, hogy felépül.
2011. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, inkább próbáld meg meggyógyítani :D írd le milyen hal, milyen halakkal, mekkora helyen, milyen szűréssel, kajával stb.
2011. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyon a végét járja, akkor igen, jobb, ha békésen pusztul el. A legtöbb, amit tehetsz, hogy szegfűszegolajjal elkábítod, majd jeges vízbe helyezed. Ha nincs otthon olajad, akkor csak a jeges víz is kíméletes és gyors.
2011. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hím guppi.most külön van egy 14 literes akváriumban benne levegőztetővel.gombaölő szert vettem és azt 1/4 részét bele tettem a vízébe.egyensúly zavara van.egy ismerős azt mondta, hogy gomba támadta meg vagy úszóhólyag gyulladása van.
2011. okt. 6. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Öld meg, aztán légyszi engem is mert nekem meg a hasam fáj.
2011. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaziból először tedd sekély vízbe hogy ne tudjon a hátára fordulni, mert ezt okozhatják bélgázok is, amik bent rekednek a hal gyomrában. Sok levegő, és jó szűrés elengedhetetlen. Ha nem segít akkor jöhet a CLORAMPHENICOL, de ezt csak akkor, ha már tényleg nincs más megoldás. Orvos írhatja fel, tehát állatdokihoz kell menni érte. majd ő elmondja hogyan kell adagolni, használni. De ha parazitózis, akkor bizony nem sok esély van.
2011. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajajjajj.. Elfelejtettem még a sekély víz, jó szűrés sok levegő résznél hogy PÁR NAP KOPLALÁS.
2011. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Mi lett a halacskával? Kérdezösködtél de annyi gerinc nem volt hogy késöbb vissza irj vagy válaszolj! Gondolom aztán felhizlaltad majd kirántottad és megetted ebédre!
2014. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!